Formy przesyłek

Znalezione obrazy dla zapytania POCZTA POLSKA

 

Formy przesyłek z których możesz u Nas skorzystać:

- Odbiór osobisty,

- Szybka paczka biznesowa Poczta Polska,

- Kurier POCZTEX,

 

Co to jest szybka paczka biznesowa?

jak sama nazwa wskazuje jest to szybko przychodząca paczka na ogół do 2 dni roboczych. Opłacona z góry na konto sprzedawcyGdy listonosz nie zastanie nikogo w domu, odnosi list na najbliższa pocztę. Na odebranie jej ma się 14 dni.

 

Szybka paczka biznesowa za pobraniemszybka paczka przychodząca na ogół do 2 dni roboczych. Opłacana przy odbiorzeGdy listonosz nie zastanie nikogo w domu, odnosi list na najbliższa pocztę. Na odebranie jej ma się 14 dni.

 

Co to jest POCZTEX?

szybka przesyłka kurieska, rejestrowana, która dociera najczęściej już na ogół następny dzień roboczy od nadania. Dostawcą jest firma kurierska. Opłacona z góry na konto sprzedawcyGdy nie zastanie nikogo w domu, przesyłka odnoszona jest na najbliższa pocztę. Na odebranie jej ma się 14 dni. 

 

Pocztex za pobraniemszybka przesyłka kurieska, rejestrowana, która dociera najczęściej już na ogół następny dzień roboczy od nadania. Dostawcą jest firma kurierska. Za towar i koszty wysyłki płaci się kurierowi przy odbiorzeGdy nie zastanie nikogo w domu, przesyłka odnoszona jest na najbliższa pocztę. Na odebranie jej ma się 14 dni. 

 

Odbiór osobisty

odbieramy osobiście w miejscu wyznaczonym przez sprzedawcę (sklepie w którym prowadzona jest działalność gospodacza) i zapłacić mu.